HP EliteBook 840

HP EliteBook 840 to nowoczesny ultrabook (https://www.laphard.pl/pl/c/EliteBook-840-G6/307) przygotowany z myślą o osobach prowadzących biznes, którzy oczekują solidnego i profesjonalnego sprzętu przydatnego do codziennej pracy. Wieloma funkcjami laptop pochwalić może się mimo swoich niewielkich, kompaktowych rozmiarów – jego matryca ma zaledwie 14 cali. Waga urządzenia to natomiast tylko 1,6 kilograma, co powoduje, że jego przetransportowywanie jest niesamowicie bezproblemowe. Laptop wyposażony jest w wiele złączy, a także sporej wielkości touchpad bardzo wygodny w użytkowaniu. Ludziom, którzy doceniają niestandardowe rozwiązania spodoba się także zamontowana na pokładzie podświetlana klawiatura. 

Mnogość dostępnych parametrów

HP EliteBook 840 charakteryzuje się istnieniem na rynku bardzo wielu pokrewnych modeli, w których zastosowano rozmaite kombinacje parametrów. Dzięki temu każdy będzie miał możliwość wybrania dla siebie takiego urządzenia, które ma na pokładzie te podzespoły, na których faktycznie zależy kupującemu. Zaczynając od procesora, model ten na pokładzie zamontowany ma w większości kombinacji Intel Core i7 ósmej generacji, ale w niektórych wersjach występuje także z Intel Core i5 ósmej generacji. Oba podzespoły mogą się pochwalić ponadprzeciętną wydajnością widoczną w codziennej pracy, niezależnie od zastosowanej generacji są to procesy czterordzeniowe. Pamięć RAM w zależności od wersji laptopa waha się od 8 do nawet 32 GB. Podobnie szeroko rozkłada się rozstrzał możliwej wielkości pamięci wbudowanej: od 256 GB do nawet 1 TR.

W większości modelów zastosowano kartę graficzną Intel UHD Graphics 620, w pozostałych jest to Intel HD Graphics 620. Parametry te zapewniają doskonałą jakość obrazu w jakości Full HD, którą doceni użytkownik laptopa lubujący się w oglądaniu na swoim urządzeniu seriali lub filmów lub kochający grać w wymagające gry. Oprogramowanie zainstalowane na każdej wersji EliteBook 840 to Microsoft Windows 10, czyli najnowszy system operacyjny od tego producenta dostępny dla komputerów.

Schoolobraz autorstwa jcomp - www.freepik.com