HP ProBook 450

Laptopy biznesowe zostały stworzone z myślą właśnie o prowadzeniu własnej firmy. To nieocenione narzędzie pracy dla każdego przedsiębiorcy. Dzięki mobilności urządzenia i jego szerokim możliwościom praca staje się po prostu przyjemności. Duży wybór laptopów na rynku sprawia, że dobór dobrze dopasowanego sprzętu pod potrzeby użytkownika może okazać się sporym wyzwaniem. Na przeciw wychodzi jednak laptop HP ProBook 450, który idealnie wpisuje się w biznesowy schemat (więcej: https://www.laphard.pl/pl/c/ProBook-450-G6/167). Czym charakteryzuje się ten sprzęt?

Podzespoły

Laptop HP ProBook 450 pod kątem wydajności sprawuje się po prostu dobrze jak na swoją półkę cenową. Wewnątrz urządzenia odnajdziemy procesor Intel Core i5 6200U wyposażony w dwa fizyczne rdzenie, których taktowanie bazowe wynosi 2,3 GHz, zaś w trybie TURBO osiąga taktowanie rzędu 2,8 GHz.

Drugim z podzespołów, na który warto zwrócić uwagę jest pamięć operacyjna RAM. Laptop HP ProBook 450 wyposażony został fabrycznie w 8 GB pamięci RAM typu DDR4, której taktowanie to wartość 2133 MHz. Jest to zdecydowanie wystarczające wraz w połączeniu z procesorem klasy średniej. Warto podkreślić, że dostępny jest dodatkowy bank pamięci, który pozwala zainstalować kolejne 8 GB.

Inne elementy

Oprócz stosunkowo wydajnych podstawowych komponentów odpowiedzialnych za wydajność, uwagę należy zwrócić również na inne aspekty. HP ProBook 450 wyposażony został standardowo w dysk twardy HDD o pojemności 1 TB co pozwala przechowywać wiele ważnych plików oraz aplikacji. Kilka słów należy dodać również na temat wyświetlacza. Zastosowana matryca w urządzeniu posiada przekątną 15,6 cala, która generuje obraz w rozdzielczości FULL HD. Tym samym uzyskana jakość obrazu stoi na zadowalającym poziomie i pozwala komfortowo korzystać z laptopa podczas codziennej pracy.

Podsumowanie

Reasumując, HP ProBook 450 jest laptopem biznesowym, który spisuje się wyśmienicie podczas codziennych zadań, które nie wymagają ogromnych nakładów mocy ze strony urządzenia. Sam laptop jest elegancko skomponowany dzięki czemu sprawdza się w każdej sytuacji.

Obraz StartupStockPhotos z Pixabay